Vitajte u nás!

Cestovná kancelária BCA s.r.o.

už od jubilejného roku 2000 sprevádza svojich klientov na pútnických a poznávacich zájazdoch po rôznych miestach Európy.

Cieľom je priblížiť každému účastníkovi zájazdu veľkolepý zážitok z miest, kde sa nebo snúbi so zemou.

Darčekový poukaz

Darčekový poukaz Vám vyrobíme na mieru bezplatne. Stačí si len vybrať zájazd z našej bohatej ponuky pre vašich blízkych a do poznámky v objednávke vpíšte text: darčeková poukážka.

Nocľah v Košiciach

V prípade našich neskorých nočných odchodov či príchodov zo zájazdu, ponúkame našim klientom zo vzdialených miest, v tieto dni ubytovanie v Košiciach bezplatne.

Informácie, rezervácia zájazdov

Mobil: 0905 196216
E-mail: info@ckbca.sk

Zmluvný prepravca

LuXbus s.r.o.
Našim klientom zabezpečujeme pohodlnú prepravu mikrobusmi, minibusmi a autobusmi v závislosti od počtu prihlásených osôb.

Ochrana Súkromia

Na Vašom súkromí nám záleží.

Zásady ochrany osobných údajov (PDF)
CK BCA poisťuje:

O nás

ckbcaCestovná kancelária B.C.A. so sídlom v Košiciach svoju činnosť oficiálne prezentuje na kresťanských základoch od jubilejného roku 2000, aj keď jej zakladatelia ponúkali svoje profesionálne sprievodcovské skúsenosti iným spoločnostiam oveľa skôr.

Naším cieľom je ponúknuť klientom prostredníctvom pútnických a poznávacích zájazdov účasť na veľkolepých miestach, kde sa nebo snúbi so zemou.

Zameriavame sa teda na miesta, ktoré svojou prítomnosťou poctila naša Nebeská Matka: Lurdy, Fatima, La Salette, Medjugorje... Nedá sa vynechať ani španielsky Montserrat s Čiernou Madonou či talianske prímorské mestečko Caorle.

V ponuke máme aj večné mesto Vatikán – Rím so sídlom Svätého Otca. Okrem bohatej histórie dejín či skvostov architektúry mesta ponúkame aj niečo viac. A tým je duchovný rozmer našich zájazdov. Sväté omše v najväčších bazilikách sveta, účasť na audienciách so Svätým Otcom priamo na Námestí sv. Petra vo Vatikáne, účasť na neopakujúcich sa slávnostiach, ako sú blahorečenia, svätorečenia osôb, menovanie nových kardinálov a mnoho iných.

Rôznorodosť programu zaručia aj prehliadky známych miest Talianska: Assisi – mesto Sv. Františka sv. Kláry, San Giovanni Rotondo – presláveného kláštorom, v ktorom pôsobil stigmatizovaný sv. Páter Pio či Lanciano so svojím najväčším Eucharistickým zázrakom.

Pre verných klientov, ktorí s nami absolvovali ponúkané destinácie sme realizovali už opakovane duchovné cvičenia v zahraničí pod vedením o. Kristiána: v Lurdoch, La Salette, Medjugorji, San Giovanii Rotondo. Pripravenými prednáškami na aktuálne témy v tichu, meditáciách môžete obohatiť svoj vzťah s Bohom a načerpať pokoj pre seba a Vašich blízkych.

Radi ponúkame aj prázdninový ozdravný program realizovaný na brehoch Jadranského mora na severe Talianska. Okrem ranných dýchacích cvičení si klienti oddýchnu aj pri bohatom programe v kempingu 1. triedy pri malebnom mestečku Caorle. Vyhľadávanými fakultatívnymi výletmi sú Benátky či park zábavy Gardaland pre všetky vekové kategórie.

Pútnické zájazdy sú organizované v spolupráci s duchovnými otcami a sú sprevádzané kvalifikovanými sprievodcami, ktorí sa zameriavajú na vybrané destinácie. Touto vzájomnou spoluprácou prihláseným klientom zaručujeme okrem odborného výkladu aj bohaté duchovné zážitky na našich zájazdoch.

Presvedčte sa sami...

 

Rozhovor pre časopis Spektrum

Cestujeme domov z púte do Ríma. Sedím v autobuse vedľa pána doktora Benka, ktorý je majiteľom cestovnej kancelárie BCA, s ktorou sme už boli na jednej púti v Lurdoch. Tentokrát sme navštívili Assisi, Rím, San Giovanni Rotondo a Lanciano. Keďže ako cestovná kancelária ste našej farnosti dosť blízka, poprosil by som Vás, aby ste sa nám predstavili.

V prvom rade by som chcel pozdraviť všetkých čitateľov Vášho časopisu. Som veľmi rád, že som dostal takúto ponuku od duchovných otcov Petra a Olivera, že môžeme začať cestovať. Tak ako ste spomínali, najprv to boli Lurdy – Fatima v milostivom roku. Keďže naša spolupráca bola prínosom pre pútnikov, rozhodli sme sa, že zorganizujeme v jubilejnom roku sv. Pavla ďalšiu púť do Ríma. Som teda Milan Benko. Mám cestovnú kanceláriu BCA. Skratka BCA znamená Benko cestovná zo začiatku síce agentúra, neskôr kancelária, keďže naše produkty sú vlastné, tak preto podľa zákona nesmela byť agentúra, ale kancelária. Sme na trhu 12 rokov. Začali sme sa zameriavať hlavne na pútnické miesta, keďže sme zistili, že v tom čase bolo v našej republike málo takýchto ponúk a odvtedy sme začali pracovať vyslovene len na pútnických zájazdoch. Kancelária má sídlo v Košiciach. Prečítajte si celý článok.

 

© 2017 CK BCA s.r.o.| Design & Code by MacMike.sk | CMS by TISS.sk | Počet návštev: 747607