Vitajte u nás!

Cestovná kancelária BCA s.r.o.

už od jubilejného roku 2000 sprevádza svojich klientov na pútnických a poznávacich zájazdoch po rôznych miestach Európy.

Cieľom je priblížiť každému účastníkovi zájazdu veľkolepý zážitok z miest, kde sa nebo snúbi so zemou.

Darčekový poukaz

Darčekový poukaz Vám vyrobíme na mieru bezplatne. Stačí si len vybrať zájazd z našej bohatej ponuky pre vašich blízkych a do poznámky v objednávke vpíšte text: darčeková poukážka.

Nocľah v Košiciach

V prípade našich neskorých nočných odchodov či príchodov zo zájazdu, ponúkame našim klientom zo vzdialených miest, v tieto dni ubytovanie v Košiciach bezplatne.

Informácie, rezervácia zájazdov

Mobil: 0905 196216
E-mail: info@ckbca.sk

Zmluvný prepravca

LuXbus s.r.o.
Našim klientom zabezpečujeme pohodlnú prepravu mikrobusmi, minibusmi a autobusmi v závislosti od počtu prihlásených osôb.

Ochrana Súkromia

Na Vašom súkromí nám záleží.

Zásady ochrany osobných údajov (PDF)
CK BCA poisťuje:

Napísali nám

Veľmi nás tešia reakcie našich klientov - pútnikov na zájazdy, ktoré s nami absolvovali. Ďakujeme klientom za povzbudivé slová, ktoré nás posilňujú v snahe organizovať pre vás stále nové destinácie, aby ste spolu s nami videli a zažili čo najviac.

Váš tím CK B.C.A.


Dobrý večer p. Benko,
na našom pútnicko-poznávacom zájazde v Ríme ste uviedli “v Ríme sa spi málo - krátko ale kvalitne”. Bolo to presne tak a stalo to za to!!! Rím je úžasné mesto! Náš pobyt bol absolútnym spojením pokory, vďaky, prosieb, nekonečna....vychutnávali sme si tu vzájomnú blízkosť s mojou mamkou.
Zájazd splnil naše očakávania. Vaša “rokmi získaná” choreografia na audiencii u sv.otca bola ukážková....všetko vyšlo podľa plánu, všetci sme pocítili tú “blízkosť” sv.otca, jeho požehnanie... Ďakujeme Vám a otcovi Tomášovi za Váš prístup, Vaše slová... 
Prajem všetko dobré, veľa krásnych a požehnaných chvíľ...

Slavka V.

Rád by som sa za seba i v mene svojich milých rodičov, ktorí mi zájazd na púť s Vami darovali k narodeninám, poďakoval za jej sprostredkovanie, ako aj za Váš odborný doprovod. Naše poďakovanie patrí aj otcovi Tomášovi za jeho podnetné duchovné sprevádzanie počas púte na svätých miestach Vatikánu a Ríma.
Nech Vám obom Boh žehná!

So srdečným pozdravom, Peter, Tatiana a Ivan Mikitovci.


Váž. pán Benko,
srdečne by som Vám chcela poďakovať v mojom mene ale hlavne v mene mojich rodičov Adelky a Jožka Moškových, ktorí s Vami boli na úžasnom pútnickom zájazde v Ríme. Tie nezabudnuteľné zážitky, vyčerpávajúce informácie o pútnických miestach v Ríme a hlavne duchovné prežitie celého zájazdu ich budú sprevádzať do konca života. Vďaka aj za super opateru, kde prakticky sa nemuseli o nič starať, len si užívať pobyt na nádherných miestach.
Prajem Vám ešte veľa takých, hlavne pre Vašich účastníkov, nezabudnuteľných zájazdov, plných spokojnosti z oboch strán.

Všetko dobré a hlavne pevné zdravie Vám želá Adelka a Jožko M.

 

Požehnaný večer prajem p. Benko,
ďakujem za pútavý výklad, trpezlivosť s nami pútnikmi za každých okolností, hlboký duchovný zážitok pri sprevádzaní Ríma (dojatá až k slzám 3x audiencia, Sväté schody, Bazilika sv. kríža z Jeruzalema), ako aj za povzbudzujúce kázne duchovného otca Tomáša a zmysluplne využité autobusové chvíle modlitby. Som veľmi potešená, že som strávila uplynulé dni v príjemnej spoločnosti dobrých a láskavých ľudí. A ešte ďakujem aj z možnosti vychutnať si výbornú kávu a gelato.

Ing. Gabriela Berešová

S veľkou láskou a úctou k Nepoškvrnenému Srdcu Panny Márie spomíname na náš pútnický zájazd Lisabon-Fatima-Santiago de Compostela, v dňoch 12.9. - 17.9.2014, ktorý organizovala Cestovná kancelária B.C.A. Košice.
Vďaka dokonalej a cielenej organizácie cestovnej trasy aj naplánovanému duchovnému programu vo Fatime, kde sme mali možnosť byť práve 13.9.2014, bola táto púť pre nás hlbokým duchovným zážitkom. Pocity zo stretnutia s tisíckami pútnikov z celého sveta, medzinárodná modlitba sv. ruženca, medzinárodná sv. omša vo výročný deň zjavenia, sviečková procesia za "Našou Paňou", ako aj rozlúčka s ňou mávaním bielymi šatkami sa nedajú vôbec opísať slovami.
Krásne zážitky a dojmy máme aj zo starobylého pútnického mesta Santiago de Compostela, kde sme v katedrále sv. Jakuba mohli objať sochu sv. Jakuba, vidieť hrobku s jeho zostatkami a na vlastné oči vidieť botafumeiro - 1,5 m vysokú kadideľnicu, upevnenú na strope katedrály - pohybujúcu sa v smere od oltára k dverám nad hlavami pútnikov - to naozaj treba vidieť aj zažiť.
Na obidvoch pútnických miestach sme mali zariadené aj slovenské sv. omše, slúžené našim duchovným otcom Mgr. Tomášom Muszkom na úmysel nás pútnikov s prosbami, ktoré sme osobne prednášali nášmu Pánovi na sv. omšiach.
Našu púť sme ukončili prehliadkou mesta Lisabon, ktorý nás prekvapil svojou krásou a atmosférou.
Touto cestou sa chceme srdečne poďakovať MUDr. Ing. Milanovi Benkovi, majiteľovi a sprievodcovi CK B.C.A, za výbornú organizáciu uvedeného zájazdu, za jeho osobnú prítomnosť, ochotu, ústretovosť a trpezlivosť počas celého pobytu a cesty tam a späť, ale najmä za jeho sprievodcovské poznatky, ktoré nás veľmi obohatili a jeho ľudský prístup.
Toto sú aj dôvody, pre ktoré sme sa rozhodli aj v budúcnosti využiť služby jeho cestovnej kancelárie.
Želáme Vám, Vašej rodine a Vašej CK veľa milostí od Fatimskej Panny Márie a milostivého Pána Boha.

Valéria Repovská, Anna Harmanová, Mária Kubašková, Zuzana Gancarčíková

 

Perfektná organizácia, vynikajúci, obetavý, informovaný sprievodca. Premyslený rozvrh jednotlivých dní. Pridanou hodnotou bola prítomnosť kňaza a denná príležitosť prežiť sv. omšu.  Odporúčam budúcim účastníkom zájazdov, aby si priplatili za prednostné vstupy do jednotlivých pamiatok, keďže to veľmi uľahčilo celú organizáciu zájazdu.
Želáme Vám pevné zdravie a veľa síl do organizácie ďalších krásnych zájazdov.

rod. Salajová a Babiková

 

"Vdaka vasej CK sme videli jedny z najvacsich skvostov Zeme - velkolepe kulturne pamiatky Rima a mohli sme zblizka vidiet aj nastupcu Jezisa Krista tu na Zemi - sv. Otca Frantiska, kde sa jeho blizkost dotykala nasich srdc. Dakujeme za uctivy pristup, ktory sa kazdy den dostaval nam putnikom a Vasu ochotu vzdy zodpovedat akukolvek nasu otazku. Dakujeme este raz za vsetko, nech Vas zehna Boh vo vasej praci a vedie k Vam co najviac putnikov, aby mohli odist tak hlboko duchovne naplneni."
 
Maria a Marta z Oravy

Ja Vam prajem takisto vela Bozich milosti do kazdeho dna, aby ste vzdy mali dost sil uskutocnovat vsetko, co citite, ze je vasim povolanim. A pripajam aj svoj obdiv k Vasej osobnosti :)
 
Dana Strellova
Vážený pán MUDr.Ing.Benko,
dovoľte, aby som sa Vám ešte raz úprimne poďakovala za krásne chvíle, ktoré som prežila na púti  v Ríme, za nádherný program a celú organizáciu zájazdu. Prežité dni sú pre mňa veľmi silné a posunuli ma vo viere o ďalší krok dopredu.. 
Vám aj celej Vašej  rodine vyprosujem veľa zdravia, silu a Božie požehnanie. Ešte raz úprimne ďakujem.
                                   
                          Monika Tancarová,Košice
 
 
 
 
 
 
 
 
© 2017 CK BCA s.r.o.| Design & Code by MacMike.sk | CMS by TISS.sk | Počet návštev: 747594